TOP

Jaki pomysł na piękny ogród wykorzystać?

Przydomowy ogród to idealne miejsce wypoczynkowe dla nas i naszych bliskich. Zaaranżowanie takiej przestrzeni nie jest trudne – wystarcza odpowiednie meble i dodatki. Trafiony pomysł na piękny ogród to wygodne meble wypoczynkowe oraz parasol, który pozwoli schronić się w cieniu w najbardziej upalny dzień.

Pomysł na piękny ogród – meble technorattanowe

Szukając mebli, które są jednocześnie eleganckie, trwałe i stworzone z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, warto postawić na meble technorattanowe. Taki pomysł na piękny ogród z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego designu. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach – znaleźć w nich można obszerne sofy narożne, ale też fotele, leżanki ogrodowe, stoły i stoliki. Uzupełnieniem kolekcji są skrzynie ogrodowe oraz donice. Meble z technorattanu posiadają lekkie stelaże z aluminium – dzięki nim fotele czy stoliki są lekkie, ich podnoszenie nie sprawia żadnych problemów. Wierzch mebli tworzy plecionka syntetyczna. Nieporowata struktura technorattanu nie wchłania wilgoci, brudu, jej czyszczenie nie jest problematyczne. Meble technorattanowe dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie.

Zestaw wypoczynkowy z parasolem – pomysł na piękny ogród

Najchętniej wybieranym modelem mebla ogrodowego jest bez wątpienia sofa narożna. Technorattanowe sofy posiadają konstrukcje modułowe, dodatkowo uzupełnia się je o wygodne poduszki i siedziska. Sofa doskonale prezentować się będzie z niskim stolikiem kawowym. Przestrzeń wypoczynkową należy zacienić przy pomocy parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole ogrodowe uzupełnią pomysł na piękny ogród i pozwolą na odpoczynek nawet w najbardziej upalny dzień.

 

Categories Dom i Wnętrze