TOP

Wybieramy wózek dziecięcy

X-lander jest firmą, która już wyrobiła sobie markę oraz zdobyła stałe miejsce na polskim rynku wózków dziecięcych. Zaufały jej nieskończone rzesze rodziców, a z każdym rokiem ilość zadowolonych klientów się powiększa. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: wózki X-lander tworzone są z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych potrzeb nawet najbardziej aktywnych rodziców, a polityka firmy opiera się przede wszystkim na nieustannym wsłuchiwaniu w głos użytkowników.

Dzisiaj zaprezentujemy Państwu jeden z ciekawszych wózków z linii terenowej firmy, a mianowicie X-lander x-Move. Ten wózek bez żadnego wysiłku poradzi sobie w najtrudniejszym terenie i świetnie sprawdzi się jako niezawodny towarzysz wypraw w nieznane. Wytrzymały stelaż sprawia, że jest to niezawodny wózek do zadań specjalnych, który sprosta nawet najtrudniejszej nawierzchni. Sterowanie wózkiem jest wygodne, a złożyć go można w kilka sekund bez żadnego wysiłku. Jeśli kochają Pańśtwo długie wycieczki z dala od utartych szlaków, X-lander x-Move to wybór właśnie dla Państwa.

Wózek zaopatrzono w szereg gadżetów, które nie tylko ułatwiają życie, ale także poprawiają bezpieczeństwo na trasie – m.in. lampkę, dzięki której możemy być widoczni nawet po zmroku. Umożliwiona została także personalizacja wózka nie tylko pod względem kolorów, ale także szerokiej gamy dodatków.

Dodatkowo warto wiedzieć, że wózki X-lander objęte są 30-miesięcznym okresem gwarancyjnym, w którym zawiera się także usługa serwisowania door-to-door – naprawiony i w pełni sprawny wózek trafi w nasze ręce w ciągu 72 godzin.
Wózek X-lander x-Move można zamówić w sklepie sklep.dzieciecemarzenia.pl – x lander xmove.

Categories Ciekawe