TOP

Jak wybrać suszarkę do włosów?

Jakie powinna mieć parametry suszarka do włosów z prawdziwego zdarzenia? Każda z nas marzy o pięknych, lśniących włosach, które idealnie się układają. Aby jednak ten efekt uzyskać, o włosy trzeba odpowiednio dbać, w czym pomaga nam suszarka. Jak jednak wybrać tę jedyną?

Suszarka idealna

Wydawałoby się pozornie, iż suszarka to bardzo proste urządzenie – jej zadanie jest w końcu wydmuchiwanie ciepłego powietrza, które ma wysuszyć nasze włosy. Okazuje się jednak, iż nowoczesne suszarki posiadają wiele ciekawych opcji i możliwości, które możemy wykorzystać. Na co warto zwrócić uwagę na pierwszy rzut oka? Oczywiście na wagę suszarki oraz jej kształt. Żadna z nas nie chce używać ciężkiej, nieporęcznej suszarki, bo trudno wówczas chwile z nią spędzone uznać za przyjemną pielęgnację. Ergonomia i wygoda przede wszystkim! Dlatego dobrze jest sprawdzić, jak długi kabel posiada suszarka, co pozwoli na swobodne operowanie nią w łazience czy innym pomieszczeniu. Podczas kupna suszarki sprawdź również, czy są dostępne specjalne dysze. Ich różnorodny kształt ułatwia stylizację włosów już podczas suszenia.

Zadbaj o włosy z dobrą suszarką

Chociaż najczęściej kojarzymy suszenie włosów z gorącym powietrzem. to w profesjonalnej pielęgnacji stosuje się je niezwykle rzadko. Stąd Twoja jedyna, idealna suszarka powinna mieć możliwość wydmuchiwania chłodnego strumienia powietrza. To nim tak naprawdę dokładnie wysuszysz włosy, ale jednocześnie ich nie podrażnisz i nie sprawisz, iż staną się suche i łamliwe. Niezwykle istotna jest również moc silnika – w dobrych suszarkach jest ona wyższa, niż 1600 W, co gwarantuje strumień powietrza o odpowiedniej mocy. Im ona większa, tym szybciej suszymy włosy. To dobra rada dla posiadaczek długich włosów – dla was moc suszarki naprawdę ma znaczenie! Nie warto na niej oszczędzać. Dobra suszarka posiada również regulator temperatury, przynajmniej dwustopniowy, podobnie jak regulator siły nawiewu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Profimed.com

Ważne dodatki

Nie znosisz kiedy Twoje włosy po umyciu szybko się elektryzują, “sklejają” i źle układają? Sprawdź, czy Twoja suszarka ma jonizator, który sprawia, że ten problem znika. Jak się to dzieje? Suszarka generuje jony ujemne, które łączą się z jonami dodatnimi włosów i je neutralizują, co sprawia, że włosy doskonale się układają i nie elektryzują np. podczas późniejszego rozczesywania. Czy istnieje suszarka posiadająca te wszystkie ważne funkcje? Oczywiście! To Solis Light & Strong, która świetnie sprawdza się w każdej sytuacji i pomaga przy różnych stylizacjach, a do tego ma niezwykle żywotny silnik, dzięki czemu będzie Ci służyć przez wiele lat.

Categories Zdrowie i uroda
ysoutherlanc.com zobacz więcej https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/