TOP

Jaki obraz wybrać do nowoczesnego, ale małego salonu?

Salon jest miejscem bardzo szczególnym w każdym domu, ponieważ w nim właśnie odpoczywamy, spotykamy się z przyjaciółmi oraz rodziną, rozmawiamy czy bawimy się. Dlatego przykładamy sporo uwagi do jego aranżacji, ale także do jego funkcjonalności. Warto więc uzupełnić jego wystrój w obraz z ciekawą i przyciągającą wzrok dekoracją. Ponadto będą one przedstawiać w interesujący sposób zainteresowania, jak i gust mieszkańców. W pokoju dziennym najlepiej sprawdzą się motywy kwiatowe, które działają uspokajająco, ale również pasują do większości stylizacji.

Jaki obraz do małego salonu?

W pomieszczeniach o małym metrażu, niestety bardzo często rezygnujemy z ozdób ściennych w obawie o przytłoczenie i optyczne pomniejsze wnętrza. Nic bardziej mylnego! Ciekawy i subtelny obraz wprowadzi w pokoju klimat, jak i polot. Ważne natomiast jest tło, a mianowicie zastosujmy w mniejszym salonie białe lub szare ściany, jasne meble i tekstylia oraz zachowajmy umiar w dekoracjach. W tak urządzonym wnętrzu możemy zastosować obrazy o wyrazistych kolorach, dzięki czemu doskonale wyróżnią się one na stonowanej bazie. Pamiętajmy, żeby dopasować również jego wielkość, wybierzmy mniejsze wymiary na przykład 40×40 cm.

Oferta pracowni beata sketches

W pracowni beata sketches znajdziemy między innymi nowoczesne grafiki tworzone przy pomocy rapidografu, jak i obrazy drukowane ekologicznymi tuszami pigmentowymi. Sprawdź ofertę – sklep z obrazami.

Categories Dom i Wnętrze