TOP

Oryginalne dodatki do pokoju dziecka

Meblując i dekorując pokój dziecka musimy pamiętać, że pomieszczenie to ma być wygodne, funkcjonalne i dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa. Okazuje się, że najprostsze pomysły są najlepsze – poza klasycznymi, drewnianymi meblami warto dobrać kolorowe dodatki, które ożywią pomieszczenie i sprawią, że pokój zostanie spersonalizowany specjalne dla malucha.

Ozdoby na ścianę

Z pewnością warto ciekawie przyozdobić ściany. Pomogą w tym kolorowe, pluszowe litery, które możemy powiesić na sznurkach i tworzyć z nich trójwymiarowy napis imienia dziecka. Poza literami w sklepach zabawkowych znajdziemy też ciekawe ramki w żywych kolorach. Jeśli nie chcemy dziurawić ścian ciekawą opcją będzie zastosowanie farby magnetycznej – pozwoli ona na wieszanie kartek z rysunkami dziecka czy fotografie przy pomocy niewielkich magnesów. Dziecko z pewnością będzie dumne, jeśli jego prace wykonane w przedszkolu zawisną w pokoju i będą podziwiane przez rodzinę.

Oryginalne dodatki

Klimat stworzą dodatki. Bez wątpienia ciekawym sposobem na ozdobienie pomieszczenia jest sprawienie dziecku… nietypowej pościeli! Pościel 3D bawełniana odznacza się żywymi kolorami oraz realistycznymi nadrukami – możemy wybierać pomiędzy wzorami florystycznymi, architekturą czy ulubionymi postaciami z bajek dziecięcych. Pościel wykonana jest z bawełny, czyli materiału doskonale przepuszczającego powietrze, przez co skóra dziecka będzie wentylowana całą noc.

Categories Dom i Wnętrze
https://gethotels.pl/solidny-kask-konia-inne-elementy-stroju-jezdzieckiego-wygoda-bezpieczenstwo/ https://arenahp.com/spotkania-na-temat-kryptowalut/ https://tyxynk.com/jak-wybrac-dobrego-adwokata/