TOP

Stół i krzesła na taras – zaprojektuj strefę wypoczynkową blisko domu!

Zbliżająca się wiosna i lato to najlepszy czas na to, aby zadbać o przydomowy taras. Planując lato na świeżym powietrzu warto zadbać o to, aby zapewnić sobie i bliskim komfort. Wśród licznych mebli ogrodowych warto wybrać stół i krzesła na taras – stworzą one punkt centralny w strefie wypoczynkowej i pozwolą na podawanie pysznych posiłków, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Stół i krzesła na taras z technorattanu

Szukając idealnych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na stół i krzesła na taras z technorattanu. Komplety technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych – klienci doceniają je za ich wysoką jakość, świetne parametry techniczne i doskonały design, dopasowany do najnowszych trendów. Meble technorattanowe odznaczają się lekkością – jest to wynik zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Wierzch takich mebli tworzy plecionka technorattanowa – materiał ten jest nieporowaty, zabezpieczony przed wnikaniem wilgoci, brudu czy promieniowaniem UV. Stół i krzesła na taras z technorattanu to strzał w dziesiątkę – takie meble tarasowe pozwolą nam na wygodny wypoczynek, na podawanie pysznych posiłków czy organizowanie czasu z dziećmi przy grach planszowych.

Stół i krzesła na taras – jak je chronić?

Warto pamiętać, że stół i krzesła na taras warto chronić w okresie jesieni i zimy – najlepszym rozwiązaniem będą tu dedykowane pokrowce ogrodowe wykonane z tkanin poliestrowych. Pokrowce posiadają niewielki ściągacz, który pozwala na idealne dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. Dodatkowo tkanina pozwala na swobodną wymianę powietrza, przez co na powierzchni foteli czy stołu nie będzie kondensować się wilgoć. Pokrowce sprzedawane są w poręcznych torbach – kiedy nie są używane bez trudu zmieścimy je na półce w garażu.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
https://4sch.pl/brc-dla-branzy-spozywczej/ https://tyxynk.com/jak-wybrac-dobrego-adwokata/ https://absenting.com.pl/w-polsce-czy-za-granica-czyli-jaki-oboz-dla-dziecka-bedzie-lepszy/