TOP

Krzesła na zamówienie – jak to możliwe?

Współcześnie topowi producenci mebli drewnianych starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Zdarzają się i tacy, którym nie odpowiada zaproponowana kolorystyka danego mebla czy zastosowanie konkretnej tapicerki. Na szczęście rozwiązaniem może być umożliwienie klientowi wyboru konkretnych parametrów mebla!

Co do wyboru?

Możliwość zmiany parametrów mebla dotyczy najczęściej krzeseł, stołów, łóżek tapicerowanych. W przypadku tych pierwszych kwestia jest najbardziej złożona: producenci dają nam do wyboru kilkadziesiąt rodzajów tapicerek (zarówno z tkanin, jak i skór ekologicznych), drewna (sosna, buk, olcha, jesion), jak i bejc czy lakierów (które umożliwiają zmianę koloru wybranego drewna). Taka różnorodność sprawia, że wybór staje się jeszcze trudniejszy. Dla osób pragnących w sposób nietypowy urządzić salon czy jadalnię to jednak najlepsze rozwiązanie.
Dobrym przykładem są krzesła drewniane na zamówienie. Jako kupujący mamy możliwość zmienić kolor drewnianych nóg oraz rodzaj drewna. Zazwyczaj producenci umożliwia obejrzenie wybranej kompozycji na niewielkim podglądzie. Po wybraniu konkretnych parametrów pojawia się również ostateczna cena za jeden egzemplarz. Może się ona różnić od wyjściowej z powodu np. wybrania droższego gatunku drewna.

Categories Dom i Wnętrze
atliteracki.com.pl ueformichigan.com yfine.pl