TOP

Najmodniejsze lakiery hybrydowe na wakacje

Chociaż lakiery hybrydowe do paznokci sprawdzą się niezależnie od pory roku, to warto pomyśleć o wykonaniu takiego manicuru zwłaszcza latem. Takie lakiery są bardzo trwałe dzięki czemu są świetnym pomysłem, jeżeli wyjeżdżamy na dłużej. Dzięki nim nie będziemy musiały przejmować się malowaniem paznokci co kilka dni, ani tym, że nasz lakier odpryśnie w najmniej oczekiwanej chwili.

Ze względu na to, że manicure hybrydowy robi się raz na ok. 3 tygodnie dobrze zastanowić się przed jego wykonaniem, jaki kolor i zdobienia podobają nam się najbardziej. Wakacje to czas, kiedy możemy poszaleć z kolorami lakierów na naszych paznokciach. Spokojne, ciemne barwy zostawmy sobie na chłodniejsze pory roku, na plaży, ale także podczas wakacji spędzonych w mieście królować będą wesołe, intensywne lakiery.

Kolory lakierów hybrydowych


Wybór koloru lakieru hybrydowego zależy głownie od naszego gustu, obecnie panuje jednak w manicurze kilka trendów, o których z pewnością warto wiedzieć. Bardzo popularne są wszystkie niebieskie odcienie hybryd zaczynając od baby blue, poprzez kobalt, turkus, na błękicie z domieszką zieleni kończąc. Wiele takich lakierów ma w swojej ofercie firma Semilac, warto zwrócić uwagę zwłaszcza na 013 Indigo, 073 Caribbean See albo 019 Blue Lagoon. Na paznokciach będzie się widzieć także odcienie koralowe i brzoskwiniowe niekiedy wpadające w róż np. 130 Sleeping Beauty lub 131 Lovely Mickey. Jeżeli chcemy zwrócić na siebie uwagę i pokazać nasz wakacyjny nastrój, to wspaniałym sposobem na to będą lakiery w jaskrawych kolorach, np. karaibskiej zieleni z Semilaca o numerze 041 albo piękny żółty kolor ‒ 042 Sleek Shine. Natomiast paniom, które lubią delikatne, subtelne barwy z pewnością do gustu przypadną takie lakiery hybrydowe do paznokci jak 050 French Vanila z Semilaca czy bardzo modny 032 Biscuit.

Zdobienia na paznokciach


W wakacje możemy pozwolić sobie także na różne zdobienia na naszych paznokciach. Cyrkonia na jednym lub dwóch z nich u każdej ręki to gustowna i delikatna ozdoba. Aplikuje się ją na ostatnią warstwę lakieru hybrydowego, następnie utwardza pod lampą i nakłada utwardzacz. Hitem tych wakacji z pewnością będą stemple na paznokciach, wyglądają one bardzo efektownie. Wykonuje się je łatwo ‒ na szablon nakładamy zwykły lakier do paznokci, a następnie utwardzamy to wszystko topem. Doskonale wszystkim znaną metodą ozdabiania paznokci są naklejki, dzięki nim nasze paznokcie mogą pokryć się wspaniałymi, oryginalnymi i wielokolorowymi motywami np. kwiatami, pawimi piórami czy zabawnymi buźkami.

Decydując się na wybór lakieru do paznokci i zdobień zastanówmy się, czy nie warto nieco zaszaleć i postawić na żywe, wesołe kolory i zabawne naklejki albo stemple. Dzięki temu za każdym razem, kiedy spojrzymy na nasze dłonie nasz humor poprawi się, a my przypomnimy sobie o panującej za oknami pięknej letniej pogodzie.

Categories Zdrowie i uroda
ebox.pl antraffic.pl zobacz wiecje