TOP

Ogród maksymalnych przyjemności

Coraz bardziej świadomie wykorzystujemy ogrody jako przedłużenie naszej strefy domowej. Nie chcemy zamykać się we wnętrzach. Przenosimy się do ogrodu nie tylko od święta, ale wręcz w każdej wolnej chwili. Wypoczywamy tam, ale też pracujemy zawodowo. Przebywamy z rodziną, jedząc wspólne posiłki, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja, najlepiej każdego dnia. Próbujemy żyć intensywnie w tej przestrzeni codzienności, którą mamy do dyspozycji i kreujemy ją tak, żeby dostarczyła nam jak najwięcej przyjemności.

Pyszne jedzenie to rozpieszczenie

Nic nie działa tak pozytywnie na nasze samopoczucie jak smakowity posiłek zjedzony na świeżym powietrzu. Jeśli dodamy do tego świetne towarzystwo, wówczas nasze zadowolenie  sięga zenitu. Takie sprawy wcale nie wymagają wielkich starań. Wystarczy dobry grill do ogrodu, który pomoże nam przygotować wspaniałe dania, na czele z warzywami z własnego warzywnego ogródka. Doprawione ziołami, które zerwaliśmy przed chwilą w ziołowym ogródku. Coś pysznego, lekkiego i pomysłowego.

Atrakcyjne serwowanie to rozpieszczanie

Pyszne potrawy i owoce czy warzywa pochodzące z własnej uprawy najlepiej podać w ogrodzie, w którym urządzimy jadalnię. Umożliwią nam to komfortowe meble ogrodowe metalowe czy technorattanowe, które w niczym nie ustępują tym salonowym czy jadalnianym. Zresztą coraz częściej także ogrodowe zestawy z aluminium, technorattanu czy rattanu pojawiają się także w stylowych wnętrzach.

Bujanie to rozpieszczanie

Przyjemności, których doznajemy w ogrodzie, to sprawy proste i pierwsze. Takie, o które najtrudniej w skomplikowanej rzeczywistości, wypełnionej po brzegi zadaniami i hałasem. W ogrodzie na takie drobne przyjemności jak bujanie na hamaku czy w fotelu wiszącym możemy sobie wreszcie pozwolić.

Categories Dom i Wnętrze