TOP

Meble na duży taras

Urządzenie dużego, słonecznego tarasu to wielka przyjemność, a zarazem fascynujące wyzwanie! Jeśli i Ty stoisz przed tą niełatwą misją, warto sprawdzić nasze rady, dzięki którym wybierzesz najlepsze meble na taras. Jakie modele sprawdzą się w Twoim ogrodzie najlepiej? Sprawdź!

Modułowe meble na taras dla najbardziej wymagających

Nowoczesny taras jest przedłużeniem wnętrza. Harmonijnym dopełnieniem eleganckiego salonu będzie taras urządzony ze smakiem i stylem! Pożądany efekt pomogą Ci uzyskać meble na taras w formie ekskluzywnych kanap o modułowej budowie. Niezwykle eleganckie kanapy składają się z mobilnych komponentów, które można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc za każdym razem nowy mebel dostosowany do chwilowych potrzeb.

Jadalnia pod chmurką

Gwarne spotkania z najbliższymi przy grillu to esencja letnich dni! Od dzisiaj możesz stworzyć w swoim ogrodzie prawdziwie królewskie warunki do celebrowania każdego wakacyjnego wieczoru. Klasyczny, duży stół i komplet lekkich krzeseł pomogą Ci stworzyć tuż za progiem domu elegancką jadalnię z prawdziwego zdarzenia. Właściciele rozległych ogrodów mogą pozwolić sobie na ustawienie na tarasowych deskach dużego, okrągłego modelu lub stołu z rozkładanym blatem. Ważne jest, aby wybrać lekkie krzesła, których przenoszenie z miejsca na miejsce nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Dlaczego technorattan?

Wybierając meble na taras, powinniśmy szukać wyposażenia nie tylko pasującego do naszego ogrodu pod kątem wizualnym, ale również praktycznego. Promieniowanie UV, skrajne temperatury, wilgoć, unoszące się w powietrzu pyłki i mokre liście przyklejające się do powierzchni stołów i krzeseł nie sprzyjają dobrej kondycji mebli. Aby mieć pewność, że nowy komplet w nienagannym stanie będzie służył domownikom i gościom przez wiele lat, wybierz modele wykonane z materiału o wysokim stopniu odporności. Do tej zaszczytnej grupy z pewnością zaliczyć możemy technorattan – syntetyczną wersję znanego wszystkim rattanu. Zwarta, nieporowata plecionka skutecznie opiera się działaniu zmiennych warunków pogodowych, nie chłonie wody ani zanieczyszczeń. Co ważne, meble tarasowe zbudowane z technorattanu wyróżniają się nieprzeciętnie długą żywotnością. Po ponad dwudziestoletnim okresie użytkowania, technorattan może być poddany recyklingowi.

 

Categories Dom i Wnętrze