TOP

Pomtech – kostka brukowa i nie tylko

Pomtech funkcjonuje na rynku polskim jako jeden z czołowych producentów kostki brukowej i betonowej galanterii już od ponad 20 lat, a konkretnie od 1992 roku. Posiadanie ugruntowanej pozycji mobilizuje do ciągłego zabiegania o klienta – poprzez oferowanie doskonałych jakościowo wyrobów, konkurencyjnych cen a także fachowego poradnictwa. Początkowo produkcja odbywała się w jednym zakładzie, jednak jako że firma stale się rozwija – obecnie za wyrób kostek, płyt, krawężników, palisad etc. odpowiadają już dwie fabryki – jedna umiejscowiona w Zwoleniu, a druga w Tarczynie. Moce produkcyjne pozwalają realizować nawet bardzo duże zamówienia, tym bardziej, iż stale inwestuje się w nowoczesne rozwiązania technologiczne, mające jeszcze podwyższyć jakość i estetykę wyrobów. O postępie może świadczyć też fakt, iż oferta stale ulega poszerzeniu – początkowo produkowano jedynie kostkę brukową, jednak z czasem zaczęto odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie konsumentów. O wysokich standardach, jakie spełniają produkty firmy Pomtech może świadczyć też fakt, iż przedsiębiorstwo posiada certyfikaty europejskie stwierdzające zgodność z międzynarodowymi normami.

Zróżnicowana oferta.

Firma posiada szeroki asortyment kostki brukowej, a także produktów takich jak płyty ażurowe, płyty chodnikowe, palisady oraz gazony, obrzeża i krawężniki. Warto nadmienić ,że wszystkie wyroby można nabyć w kilku wariantach – wielkości, grubości, a często także koloru. Dotyczy to szczególnie kostek brukowych, które są dostępne nie tylko w klasycznych odcieniach grafitu, czerwieni czy czerni, ale też takich barwach jak róż czy zieleń. Na uwagę zasługują również różne faktury i wzory. Minęły już czasy, gdy można było poprzestać na klasycznych formach, takich jak sześciany, prostokąty czy fale. Obecnie popularne są również romby, trapezy. Z kostki z powodzeniem można tworzyć mozaiki – pięknie urozmaicające np. podjazd czy ogrodową alejkę. Firma niewątpliwie stara się zaspokoić gusta wybrednych klientów, którzy pragną uczynić przestrzeń wokół domu bądź ogrodu wyjątkową a jednocześnie…nie wydawać zbyt wiele. Pomtech to przedsiębiorstwo oferujące bowiem bardzo korzystne ceny, a także dogodne warunki sprzedaży.

Każdy wyrób firmy Pomtech jest poddawany cyklicznym badaniom – by można było zweryfikować jego jakość. Klient kupuje zatem towar sprawdzony – pod kątem wytrzymałości na ścieranie, nasiąkliwość, a także zmienne i ujemne temperatury. Funkcjonalność idzie w parze nie tylko z estetyką. Produkty odpowiadają także normom ekologicznym, wpisując się w trend ochrony środowiska naturalnego, który szturmem wkroczył również w branżę budownictwa.

Sprawdź na stronie producenta: http://www.pomtech.pl

 

Categories Dom i Wnętrze