TOP

Pomysły na prezent dla przyjaciółki

Każdy chciałby, aby ważne dni dla bliskich mu osób były naprawdę wyjątkowe. Dbamy o to poprzez ciekawe niespodzianki i niestandardowe prezenty. Jedną z takich bliskich osób jest przyjaciółka. Czasem wie o nas więcej niż rodzona siostra. W jaki sposób możemy uczcić jej urodziny i co może ona dostać od nas w prezencie?

Impreza niespodzianka

Motywem, który bardzo często widzimy w różnych filmach, a nieco rzadziej w prawdziwym życiu jest impreza-niespodzianka. Jej zorganizowanie wymaga sporo zaangażowania, a także sprytu. Często trzeba uciec się do podstępu, aby nie zdradzić przed jubilatką naszych intencji.
Imprezy-niespodzianki nie da się wykonać samodzielnie. Warto zaangażować do tego przyjaciół lub rodzinę przyjaciółki. Szczególnie pomocni mogą się okazać domownicy, którzy wpuszczą nas do domu pod jej nieobecność i pomogą w organizacji całego przedsięwzięcia.
Zorganizowanie takiego wydarzenia jest zatem dość czasochłonne i może przysporzyć nieco kłopotów, ale radość i zaskoczenie nim spowodowane na pewno jest tego warte.

Hotel SPA

Ciekawym pomysłem na spędzenie razem czasu z okazji urodzin jest także pobyt w hotelu SPA. To świetna okazja, aby maksymalnie się zrelaksować w babskim gronie. Ponadto, zadbamy wówczas o nasze zdrowie i urodę za pomocą odpowiednich zabiegów.
Hotel SPA to dobre miejsce zarówno do spędzenia kilku dni, weekendu, jak i po prostu paru godzin. Szczególnie ucieszy się z takiego prezentu ta przyjaciółka, która na co dzień nie ma czasu na to, żeby o siebie zadbać. Nawet pół dnia spędzone w dobrym SPA może znacznie poprawić nasz wygląd i pewność siebie.

Wycieczka

Jeśli nasza przyjaciółka jest typem podróżniczki, pewnie ucieszy ją wycieczka urodzinowa. Krótki wypad może być całkowitą niespodzianką, o którym dowie się dopiero w momencie wyjazdu. O dłuższych wycieczkach lepiej wcześniej poinformować, aby mogła odpowiednio się przygotować i spakować.
Coraz tańsze połączenia lotnicze sprawiają, że można zorganizować nawet jednodniowy wypad do jakiejś europejskiej stolicy w niewielkiej cenie. Warto zatem przemyśleć prezent w takiej formie, szczególnie dla amatorki podróży.

Album ze zdjęciami

Z bliską przyjaciółką wiąże nas pewnie całe mnóstwo wspomnień, wspólnie przeżytych chwil. Mamy także zapewne sporo wspólnych zdjęć. Rocznica urodzin jest dobrą sposobnością, aby wykonać specjalny album, który będzie przypominał o wspólnie spędzonych dniach. Warto wykonać go własnoręcznie. Pierwszym etapem prac będzie staranne wybranie jak najlepszych zdjęć. Mogą być piękne albo po prostu wyjątkowo znaczące dla nas, przypominające o najlepszych chwilach. W drugiej kolejności fotografie należy odpowiednio ułożyć w albumie, a także opatrzyć podpisami. Mogą być zabawne lub wzruszające. Warto każde zdjęcie podpisać także datą i miejscem wykonania. Być może teraz je pamiętamy, a za kilka lat nie będzie to dla nas już takie oczywiste.
Osobisty album będzie dla przyjaciółki świetną wzruszająca pamiątką dokumentującą historię naszej przyjaźni. Zapewne podczas oglądania go dojdzie do niejednego wzruszenia czy wybuchu śmiechu.

Jest zatem wiele ciekawych sposobów, aby uczcić urodziny bliskiej przyjaciółki. hotel spa czy miejsce, do którego zawsze chciała pojechać to dobre destynacje dla wypadu urodzinowego. W prezencie dobrze jest podarować coś osobistego. Świetnie do tego się nada własnoręcznie wykonany piękny album. Warto poświęcić także trochę więcej czasu i zaangażowania i zorganizować imprezę-niespodziankę, którą nasza przyjaciółka na pewno zapamięta na długo.

Categories Turystyka
Tags hotelspa
zobacz wiecje portal.org umie.com.pl