TOP

Sexy w sypialni – poznaj nowości!

Polacy coraz śmielej mówią i interesują się gadżetami erotycznymi. Kupujemy je nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale przede wszystkim w sklepach internetowych (kupujący podkreślają, że to wygodne, pozwala na zachowanie anonimowości). Co warto wiedzieć o współczesnych zabawkach erotycznych?

Zabawki dla pań i panów

Współcześnie zabawki erotyczne są dedykowane zarówno dla pań i panów, osób heteroseksualnych i homoseksualnych. Są one tworzone z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, najczęściej syntetycznych, testowanych dermatologicznie. Zabawki erotyczne mogą służyć do budowania atmosfery w alkowie, jak też do zwiększania podniecenia u obojga partnerów. Poza klasycznymi zabawkami, takimi jak wibratory czy kulki gejszy, chętnie kupowane są również kostiumy erotyczne. Panie najczęściej widzą się w kostiumie policjantki, panowie wybierają stroje mechaników, wojskowych i innych.

Kosmetyki i lubrykaty

W ofercie sklepów erotycznych znajdziemy też liczne kosmetyki do użytku zewnętrznego. Są to przede wszystkim olejki i balsamy do masażu, kadzidła i świece zapachowe, kremy rozgrzewające, żele intymne o właściwościach nawilżających. Kosmetyki te są bezpieczne dla skóry, jednak producenci zalecają testowanie ich przed wykorzystaniem na niewielkim skrawku skóry.

Categories Ciekawe