TOP

Jakie akcesoria przydadzą się w kuchni?

W kuchni spędzamy lwią część swojego czasu. Gdy lubimy gotować i eksperymentować nie zadowalamy się podstawowymi kuchennymi akcesoriami, tylko sięgamy po więcej, co jest wprost proporcjonalne do trudności dań, które robimy.

Robot kuchenny

To sprzęt, który ułatwia życie. Dzięki niemu proste kuchenne czynności, które do tej pory zabierały nam za dużo czasu- ominą nas. Zyskamy chwilę na inne kuchenne aktywności, bądź zamiast prostego deseru, będziemy w stanie stworzyć coś naprawdę niesamowitego.

Patelnia do grillowania

Kto z nas nie lubi grillowanych ryb, mięs, czy też warzyw? Są pyszne i kojarzą nam się z wakacjami. Teraz możemy takie danie zrobić w domowych pieleszach. Wystarczy odpowiednia patelnia i voila- wakacyjny obiad, gdy za oknem pada śnieg.

Termometr do gotowania

To niezbędnik dla każdego, kto pragnie wynieść swoje gotowanie na wyższy poziom. Dzięki pomiarom temperatury upieczemy idealne mięso, zagrzejemy olej na temperaturę optymalną do pączków, czy zrobimy najlepszy sos karmelowy, o jakim słyszał świat. A to wszystko za sprawą niepozornego termometru do gotowania.

Miska do kąpieli wodnej

Ekskluzywne desery nie obędą się bez roztopionej czekolady. Gadżetem, który nam ten proces znacząco ułatwi jest specjalna miska do kąpieli wodnej. Dzięki uchwytom możemy zaczepić ją na każdym garnku. Od teraz rozpuszczanie czekolady to banał!

Dozownik do ciasta

Ten gadżet pokochają ci, którzy często robią ciastka, bądź babeczki. Nałożenie idealnej ilości ciasta przestanie być problematyczne. W końcu nasze muffiny będą zbliżonej wielkości, a ciastka wyglądem przypominały te z najlepszych blogów kulinarnych.

Blender

Kuchenny niezbędnik. Przyda się do robienia koktajli, smoothie, do kremów, do robienia dipów i czego sobie właściwie zamarzymy. Blender to sprzęt obowiązkowy w każdej kuchni. Po czasie nie będziemy sobie wyobrażali życia bez niego.

Dzięki tym akcesoriom praca w kuchni zamieni się w czystą przyjemność. Nasze dania będą jeszcze lepsze, ale będą powstawały w krótszym czasie. Czy to nie brzmi idealnie?

Artykuł powstał we współpracy z Cook Store

Categories Ciekawe