TOP

Osobista uroda wnętrza

Wybór mebli ma zasadnicze znaczenie dla stylizacji danego wnętrza i całego domu czy mieszkania. Wiąże się z realizacją zamierzeń praktycznych jak przechowywanie rzeczy czy ich eksponowanie, ale nie tylko. Meble oprócz swojego aspektu funkcjonalnego mają także wartość estetyczną. To ona decyduje o tym, czy określone wnętrze jest ciekawe czy nie, czy panuje w nim przyjemny klimat. Meble stają się środkiem wyrazu, w dużej mierze wyrażają naszą osobowość i poczucie piękna.

W eleganckim salonie

Wizytówką każdego domu jest salon. To on określa najbardziej nasze wybory estetyczne. Wytworne kanapy narożne, stylowe stoliki rtv, ozdobne meble tapicerowane – te rzeczy wybieramy, tworząc klasycznie urodziwe wnętrze. Albo nowoczesny minimalizm – proste stoły plus metalowe regały nawiązujące do przedmiotów przemysłowych, designerskie wieszaki i lampy naśladujące styl postindustrialny. To, w jakim kierunku pójdziemy, zależy tylko od naszej osobowości i potrzeb tworzenia określonej aranżacji.

W niebanalnej kuchni

Nie tylko salonowe stylizacje pokazywać mogą nas samych, ale też kuchenne wnętrze odsłania nasze upodobania. Nie tylko kulinarne, ale też stylistyczne. Tak naprawdę nie ma jednego wzoru na doskonałą kuchnię. Możemy oczywiście czerpać inspiracje z katalogów i perfekcyjnych wizualizacji, ale warto poddać je osobistej obróbce.

Tak, żeby nasza kuchnia była w stu procentach nasza. Przecież w tym pomieszczeniu realizujemy siebie na różne sposoby, zmysłowo i pomysłowo. Spełnia się tutaj często elementarna potrzeba integracji, kiedy domownicy i goście przenoszą się z salonu do kuchni. Zasiadają za drewnianym stołem lub przy marmurowej wyspie, i czują się doskonale, zajadając przygotowane przez nas potrawy. Rozmawiając o sprawach ważnych i niepoważnych.

Categories Dom i Wnętrze