TOP

Personalizowanie gadżetów

Panuje obecnie pewna moda na wyróżnianie się. Każdy chciałby, aby gadżety, których używa były niepowtarzalne i kojarzone tylko z nim. Dlatego też coraz więcej przedmiotów możemy personalizować. Jakie to konkretnie rzeczy i kiedy warto zamawiać je z naszymi specjalnymi wymaganiami?

Pendrive z nadrukiem

Każdy ma dzisiaj jakieś nośniki pamięci – czasem kupione w sklepie, czasem otrzymane od jakieś firmy w formie reklamy. Mało kto jednak wie, że nawet taki drobiazg możemy uczynić oryginalnym i bardzo naszym.
Wystarczy, że zamówimy pendrive z nadrukiem. Możemy umieścić na nim dowolne logo, niewielki obrazek lub napis. Taki nośnik można też w ten sposób podpisać. Dzięki temu już nigdy nie pomylimy naszej „kości” z czyjąś inną.

Poduszki

Możemy także zamówić poduszkę, na której znajdzie się nasze zdjęcie lub napis.
To świetny pomysł na prezent. Jeśli nie mieszkamy jeszcze z naszym partnerem, na pewno poduszka z naszym zdjęciem będzie miłym gadżetem, który będzie mu o nas przypominał.

Słodycze

Świetnym pomysłem na prezent dla łasucha jest obdarowanie go słodyczami. Jednak może się wydawać, że taki podarunek to pójście na łatwiznę.
Warto dlatego przemyśleć zakup oryginalnych czekoladek – na przykład literek, z których można ułożyć imię obdarowywanego. Wiele firm oferuje także specjalne opakowania na zamówienie, na których mogą znaleźć się dowolne zdjęcia czy napisy.

Pióro z grawerem

Pięknym, ale także praktycznym spersonalizowanym drobiazgiem jest pióro, na którym umieszczony jest laserem lub za pomocą grawera napis.
Może być to świetny prezent dla kogoś ważnego dla nas, ale równie dobrze możemy zamówić takie pióro dla siebie. Nie jest to najtańszy gadżet, ale warto, aby był piękny i starannie wykonany – będziemy w końcu korzystać z niego codziennie.

Koszulki

Coś bardzo oryginalnego i niepowtarzalnego możemy także nosić na sobie. Spersonalizowane ubrania są coraz popularniejsze.
Za pomocą specjalnych generatorów i sklepów internetowych można zamówić autorskie koszulki, bluzy czy inne elementy garderoby. Coraz więcej firm oferuje tego typu usługi, dlatego przestały już one być drogie. Każdy dzisiaj może mieć bluzę z autorskim napisem lub logo swojej firmy.

Istnieje zatem wiele gadżetów i przedmiotów, które możemy uczynić niepowtarzalnymi, a więc spersonalizowanymi. Wiele z nich jest także dobrym pomysłem na prezent. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podarować tego typu rzeczy sobie samemu. Może to znacząco pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie, a zatem na pewno warto to zrobić.

Pendrive z dowolnym nadrukiem zamówić można w Pola Studio

Categories Biznes