TOP

Więcej blasku w każdym zakamarku!

Niektórzy cenią sobie totalny blask. Kreacje olśniewające od stóp do głów. Miejsca, które przepełnione są efektownymi przedmiotami. Inni preferują kompozycje bardziej stonowane. Takie, w których blask jest subtelnym efektem, wręcz dodatkiem, decydującym o niezwykłości całej stylizacji. Blask pochodzący od delikatnego naszyjnika z drogim kamieniem czy od eleganckiej kopertówki, podkreśla urok stonowanej kreacji modowej. Subtelny blask rekwizytu dekoracyjnego czy mebla uwypukla charakter całej aranżacji wnętrzarskiej. Taki efekt warto wywołać w każdym zakamarku. Jeśli zaś ktoś lubi maksymalnie błyszczącą przestrzeń, to także może ją wyczarować u siebie, wykorzystując do tego olśniewające meble oraz dodatki.

Meble lustrzane

Gdzie poszukiwać takich przedmiotów? Na pewno tutaj: notodo.pl. Przekonamy się, że nowoczesne wnętrze może być także magiczne, niemalże baśniowe, a jednocześnie w pełni awangardowe. Stanie się tak, gdy wybierzemy do niego meble lustrzane. Nietuzinkowe, olśniewające, zaskakujące. Duże formy lustrzane, przypominające nieco lodowe rzeźby. Coś pięknego, coś wyróżniającego i coś efektownego w jednym przedmiocie!

Blask komód lustrzanych

Ewidentny urok komód lustrzanych polega na tym, że są to meble, które zmieniają się w zależności od tego, jak pada światło. Zrobiono je z kawałków lustra, połączonych często w zaskakujący sposób. Komoda lustrzana to mebel, który doskonale urozmaici każde miejsce. Wyrafinowany salon nowoczesny. Niebanalnie urządzony gabinet. Zjawiskowy korytarz, który w eleganckim stylu wprowadzi gości do reszty mieszkania czy domu.

Olśniewające konsole lustrzane

Perfekcyjnie umeblują każdy zakątek olśniewające konsole lustrzane. Pełniące funkcje stolików, na których można ustawić piękny bukiet czy fotografię w ramce. Konsole lustrzane to meble dekoracyjne i fantazyjne.

Categories Dom i Wnętrze