TOP

Ślub w tropikach!

Coraz więcej przyszłych par młodych szuka alternatywy dla klasycznych, polskich ślubów i wesel. Koszty oraz czas organizacji takiego przyjęcia często okazują się mocno zaskakujące. Warto więc przemyśleć inne opcje i zastanowić się, czy ważniejsze dla nas jest wspólne przeżywanie tego wyjątkowego dnia, czy też poddanie się modzie i urządzanie wesela, zazwyczaj kończącego się niezadowoleniem i zmęczeniem. Dobrym pomysłem może okazać się ślub w tropikach – to coraz częściej wybierana możliwość przez młode pary. Co warto wiedzieć o organizacji?

Aby wziąć ślub w tropikach warto udać się do jednego z topowych biur podróży – podczas rozmowy pracownik biura wytłumaczy nam, jak wygląda kwestia prawna ślubu za granicą. Oczywiście biuro dokłada wszelkich starań do tego, aby para młoda mogła cieszyć się przede wszystkim sobą, nie martwiąc się jednocześnie o sprawy papierkowe.
Biuro podróży dba o zakwaterowanie oraz organizację ceremonii. Do decyzji państwa młodych należy wybranie konkretnego hotelu, opcji śniadań i obiadów. Zazwyczaj na państwa młodych czekają niewielkie niespodzianki ze strony hotelu czy też samego biura podróży.

Zalety ślubu poza Polską

Co przemawia za takim rozwiązaniem? Z pewnością ślub w tropikach (Seszele, Mauritius, Kuba) pozostanie w naszej pamięci na długo. Z tych miejsc przywieziemy również zapierające dech w piersiach zdjęcia. Nie bez znaczenia są również koszty – wyjazd dla dwojga z pewnością okaże się tańszy niż niewielkie przyjęcie weselne dla najbliższych.
Więcej informacji szukaj na stronie romantyczne.com.

Categories Ciekawe