TOP

Zalety szkoleń oferowanych przez platformy e-learningowe

Szkolenia i kursy doszkalające to obecnie jedne z najchętniej wykorzystywanych form podnoszenia kwalifikacji przez osoby dorosłe. W Polsce nie brak placówek kształcenia ustawicznego, jak i prywatnych firm, oferujących kursy związane z marketingiem, reklamą, zarządzaniem treścią w sieci, ale i programowaniem czy obróbką zdjęć. Dla wielu z nas problemem może być jednak cena takich szkoleń – prywatne firmy sporo liczą sobie za możliwość uczestnictwa w takich kursach. Czy istnieje alternatywa? Tak – są nie platformy e-learningowe.

Co zaoferują nam administratorzy platform e-learningowych?

Platformy to złożone portale internetowe, dedykowane przede wszystkim osobom dorosłym. Znajdziemy na nich profesjonalne materiały wideo, dotyczące konkretnych programów komputerowych czy też szkolenia z zakresu programowania. Wśród cieszących się największym zainteresowaniem wymienia się kurs Android pod podstaw – gdzie możliwe jest rozpoczęcie przygody z programowaniem oraz kurs Python od podstaw. Wśród szkoleń znajdziemy również materiały związane z obróbką fotografii, tworzeniem grafik do gier komputerowych i wiele innych. Istotne jest, że wszystkie szkolenia prowadzone są w języku polskim – to znacznie ułatwia ich odbiór. Aby zakupić szkolenie wystarczy zarejestrować się jako użytkownik. Kolejno wybieramy interesujące nas produkty i dokładamy je do wirtualnego koszyka. Po zapłaceniu i zaksięgowaniu wpłaty wybrane materiały będą automatycznie dopisane do naszego konta.

Czy to się opłaca?

Wiele osób zastanawia się, czy korzystanie z platform e-learningowych to korzystna opcja. Faktem jest, że szkoleniowa oferowane na platformach są znacznie tańsze od tych proponowanych przez prywatne firmy. Dodatkową zaleta jest także to, że uczyć się możemy bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy.

Categories Ciekawe