TOP

Jachranka – idealne miejsce na weekend pod Warszawą

Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś Jachranki nad Zalewem Zegrzyńskim, najwyższy czas to zmienić. To wyjątkowe miejsce ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Weekend pełen wrażeń – dla każdego

Wypoczynek nad Zegrzem to idealna propozycja i dla rodzin z dziećmi, i dla pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu. Atrakcji jest multum – od parków linowych, poprzez świetnie przygotowane ścieżki rowerowe, aż po rewelacyjną bazę wypadową do uprawiania sportów wodnych. Co dokładnie można robić nad Zalewem Zegrzyńskim? Już spieszymy z odpowiedzią.

Wycieczka rowerowa dla całej rodziny

Okolice Zalewy Zegrzyńskiego pokryte są gęstą siecią ścieżek rowerowych, na których i maluchy, i trochę starsi pasjonaci kolarstwa znajdą coś dla siebie. Rowerem podróżować będziemy nie tylko nad klimatycznymi wodami zalewu, ale także wśród gęstych, zegrzyńskich lasów sosnowych i pięknych pól. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną!

Baza sportów wodnych

W Jachrance znajduje się port, w którym można albo wypożyczyć sprzęt wodny, albo zapisać się na mniej lub bardziej przyśpieszony kurs obsługi łódek, desek surfingowych i jachtów. Dla chętnych istnieje także możliwość zorganizowania pełnych pozytywnych emocji regat żeglarskich. Jeśli jeszcze nie byłeś w Jachrance, odwiedź ją już w najbliższy weekend i zachwyć się pięknem Zalewu Zegrzyńskiego.

Categories Ciekawe