TOP

Klasyczne komplety ogrodowe z technorattanu

Technorattan króluje w polskich ogrodach i na tarasach – jest to tworzywo wysoce odporne na uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Polacy chętnie kupują meble technorattanowe również dlatego, że wspaniale uzupełniają przestrzeń ogrodową. Jakie propozycji mebli technorattanowych mają dla nas topowi producenci?

Dlaczego właśnie technorattan?

Szukając mebli odpornych na pogodę oraz pięknych okazuje się, że technorattan spełnia oba te warunki. Obecnie topowi producenci mogą zaoferować nam piękne meble technorattanowe w różnorodnych kolorach. To, co warto wiedzieć o technorattanie to fakt, że włókno to jest nieporowate – oznacza to, że do wnętrza nie przedostaje się brud, wilgoć. Czyszczenie takiej nieporowatej powierzchni będzie bardzo łatwe – wystarczy przetrzeć ją ściereczką.

Technorattan jest wysoce odporny na uszkodzenia. Jego struktura nie zmienia się pod wpływem wody czy wysokich temperatur. Również silne promieniowanie słoneczne nie jest problemem – włókna technorattanowe nie blakną, dlatego możemy cieszyć się żywym kolorem kompletu przez długie lata.

Jakie meble technorattanowe wybierać?

Wśród licznych kolekcji mebli ogrodowych z technorattanu znajdziemy zestawy bardzo klasyczne, jak i propozycje o nowoczesnym wyglądzie. Warto oglądać z bliska elementy kolekcji – wybierzmy z nich te, które faktycznie odpowiadać będą naszym oczekiwaniom. W kolekcjach znajdziemy obszerne sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, stoły rozkładane, leżanki, wiszące fotele w kształcie kokonów i wiele innych.

Jak chronić meble technorattanowe jesienią?

Aby mieć pewność, że nasze meble będą odpowiednio zabezpieczone na jesień i zimę warto zainteresować się dedykowanymi pokrowcami na meble ogrodowe. Są one tworzone z tkanin poliestrowych, wysoce odpornych na uszkodzenia i działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Skutecznie chronią przed kondensacją wilgoci.

Categories Dom i Wnętrze
zobacz wiecje portal.org zobacz wiecje