TOP

Podnieś temperaturę uczuć

Coraz więcej Polaków przychodzi do psychologów i seksuologów z tym samym problemem: oziębłością w związku. Najczęściej do specjalistów zgłasza się jedna osoba ze związku, rzadziej dwie. Najczęściej zalecanym sposobem na rozwiązanie problemu jest oczywiście terapia. W jej trakcie może nastąpić prawdziwy przełom dla dwojga bliskich sobie ludzi!

Seksuolodzy oraz psychologowie rodzinni ujawniają, że najczęstszą przyczyną odwiedzin pacjentów w ich gabinetach jest oziębłość w związku, brak zainteresowania, rzadkie kontakty intymne. Każdy z takich problemów musi zostać omówiony wspólnie, nie tylko z perspektywy jednego partnera. Tu najczęściej jest problem, gdyż druga strona często odmawia podjęcia wspólnej terapii. Co można zrobić w takich sytuacjach? Z pewnością można zaproponować zwiększenie temperatury w sypialni pomiędzy partnerami!

Romantyczny wieczór

Z pewnością doskonałym pomysłem na sprawienie przyjemności partnerowi będzie przygotowanie kolacji przy świecach czy też zaproszenie do dobrej restauracji. Taki wieczór może być wstępem do pełnej uniesień nocy!

Zabawki i gadżety

Ciekawym urozmaiceniem sypialnianej rutyny będzie zaopatrzenie się w zabawki erotyczne. Nie muszą być one wulgarne – figlarne kajdanki z futerkiem czy też gra erotyczna podnosząca temperaturę podczas wspólnego wieczoru okażą się miłym i zabawny prezentem dla partnera czy partnerki.

Liczy się wygląd i pomysłowość!

Nie bez znaczenia jest odpowiedni strój w sypialni. Kwestia ta dotyczy szczególnie pań, gdyż panowie – jako wzrokowcy – czerpią wiele przyjemności z widoku ukochanej w pięknej bieliźnie. Panie mogą wybierać w fikuśnej bieliźnie, oryginalnych strojach (pielęgniarki, nauczycielki, pokojówki) czy wykorzystywać bodystocking, czyli delikatny strój wykonany z wysokiej jakości nylonu. Kostiumy dla pań i panów to wesoły gadżet, który przede wszystkim pozwoli rozluźnić atmosferę i z uśmiechem podejść do kwestii intymnych.

Bodystocking to produkt zasługujący na uwagę – staje się coraz popularniejszy w Polsce. Wykorzystywana do jego tworzenia lycra jest elastyczna, zapewnia wygodę, nie krępuje ruchów. Sami projektanci prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawszych wzorów, które z pewnością podziałają na męską wyobraźnię!

Co warto wiedzieć to fakt, że tkaniny wykorzystywane do bodystockingu są niezwykle wytrzymałe. Sprawiają one wrażenie delikatnych, jednak niech nikogo to nie zwiedzie – splot jest gęsty i trwały.

Categories Zdrowie i uroda