TOP

Zabawa sylwestrowa w hotelach i restauracjach – co warto wiedzieć?

Coraz więcej osób pragnie spędzić sylwestra wytwornie. Co to oznacza? Najczęściej mają oni na myśli bal sylwestrowy w restauracji czy hotelu. Takie imprezy są organizowane przez topowe hotele i pensjonaty. Imprezy takie są odpłatne, jednak w cenie bilet uczestnicy mogą liczyć na wiele interesujących atrakcji. Jakich?

Imprezy sylwestrowe w hotelach czy restauracjach to zazwyczaj wystawne bale – organizatorzy zastrzegają, że goście wykupujący miejsce przy stolikach powinni przyjść ubrani w stroje wieczorowe. To właśnie jeden z elementów tak pożądanych przez osoby decydujące się na takie imprezy – brak nadmiernej elegancji na co dzień możemy odbić sobie w ten jedyny, specjalny wieczór! Panowie powinni ubrać garnitury lub fraki, od pań wymaga się długich, eleganckich sukien.

Co znajduje się w cenie biletu?

W cenie biletu znajdziemy przede wszystkim miejsce przy stole. Zazwyczaj restauracje organizują bale z pełnym wyżywieniem – gorące posiłki, zimna płyta, przekąski, ciasta, owoce. W cenie znajduje się również lampka szampana. Inne alkohole może kupować indywidualnie w barze restauracji.
Podczas zabawy goście będą mogli słuchać i tańczyć d muzyki granej na żywo przez orkiestrę – to doskonały sposób na spędzenie czasu z partnerem czy w gronie znajomych. Zabawa ma swój kulminacyjny moment o północy, kiedy składane się życzenia noworoczne. Później zabawa może trwać do białego rana. Podczas zabawy mogą być organizowane również liczne zabawy z nagrodami.
Imprezy takie organizowane są w największych miastach w Polsce: sylwester 2016 w Warszawie urządzają największe i najbardziej uznane hotele. Bilety na takie wydarzenia udostępniane są już w drugiej połowie roku i bardzo szybko znajdują się na nie chętni. Jeśli chcemy skorzystać z takiej okazji musimy szybko się decydować!

Categories Ciekawe